Přihlášení
Anketa
Kde jste se o nás dozvěděli?
Jiné
Tisk
Vyhledávače zboží
Internet

Celkem 2380 hlasů
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

YAMAHA CLP-585 PE + BONUS
Naše cena s DPH:113 490 Kč
Naše cena bez DPH:93 793 Kč
Výrobce:YAMAHA
Dostupnost:
Záruční doba:3 roky
Katalogové číslo:HN148747

AKCE - 5%
BONUS 5% PRO VÁS (z ceny tohoto zboží)
např. BONUS
500 Kč (z objednávky za 10.000 Kč),
BONUS 1000
(z objednávky za 20.000 Kč),
BONUS 2000 Kč (z objednávky za 40.000 Kč),
ATD. .... 5(z ceny tohoto zboží)
nebo
HODNOTNÝ DÁREK (dle vl. výběru) - vše po telefonické domluvě

Skladovou dostupnost a cenu ověřujte telefonicky na 774 720 820
Všechny zveřejňované údaje a obrázky mají pouze informativní charakter a nemohou být použity jako důkazní materiál. Dodavatel nenese odpovědnost za aktuálnost, úplnost a správnost poskytovaných informací a vyhrazuje si právo na jejich změnu.
e-mail Poslat na e-mail
e-mail Verze pro tisk
e-mail Porovnat zboží

YAMAHA CLP-585 PE + BONUS - Popis

Mimořádná škála možností včetně zvuku koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial nabízí nebývalou úroveň všestrannosti pro pianisty všech úrovní.

• Zvuky klavíru vzorkované z koncertních křídel Yamaha CFX a Bösendorfer Imperial
• 48 zvuků + 480 XG zvuků
• Virtual Resonance Modeling
• Dřevěná klaviatura Natural Wood X (NWX) s povrchem ze syntetické slonoviny a escapementem
• Speciální závaží v klávesách
• 88 lineárně vyvážených kláves
• Damper pedál s technologií GP response
• 16-stopé nahrávání a USB audio nahrávání
• 303 výukových skladeb
• Stereofonní optimizér
• Intelligent Acoustic Control (IAC)
• Akustický optimizér


Real Grand Expression: zvuk, úhoz a pedály, to vše skvěle integrováno k dosažení pocitu ze hry jako na akustický klavír
Real Grand Expression. Tento pojem vystihuje výrazové možnosti pianin Clavinova. Označuje všechny klíčové komponenty zvuku, doteku a pedálů, včetně aplikace technologií používaných při výrobě klasických, akustických pian. Ve zkratce lze říci, že digitální piana s tímto označením vám nabídnou při hře stejný pocit, jako byste seděli u akustického nástroje.
Dvojice předních světových koncertních křídel...

Clavinova obsahuje zvukové vzorky z dvou exkluzivních koncertních křídel – Yamaha CFX, na které hrál vítěz Mezinárodní Chopinovy klavírní soutěže z roku 2010 a křídlůa Imperial od věhlasné firmy Bösendorfer, Obě křídla byla pečlivě naladěna a samplována tón po tónu. Clavinova tak zachycuje charakteristiku obou těchto pian. Odpadá však náročná údržba a časté ladění.

Fyzikální modeling VRM: typický dozvuk koncertního křídla
U akustického klavíru zvuk rezonuje v celém těle nástroje a vzniká tak bohatý dozvuk, který zcela obklopí hráče.
Tento fenomén reprodukuje dokonale Clavinova prostřednictvím technologie Virtual Resonance Modeling (VRM), která vypočítává různé stavy strun každé z 88 kláves, jedné vedle druhé, což vede k živému a pestrému zvuku, který v sobě odráží nekonečné a nepředvídatelné faktory vznikající při hře na klavír, ovlivněné silou úhozu, načasováním pedálů apod.

Tónové variace v závislosti na úhozu
Klavíristi mohou změnit hlasitost a dynamiku pro dosažení jemných nebo jasných tónů jednoduše změnou síly úhozu na klávesu. Clavinova nabízí dlouhé, pečlivě vzorkované nahrávky všech tónů klavíru, které reprodukují veškeré bohaté detaily a využívá unikátní technologie Yamaha pro dosažení hladkých tónových změn v závislosti na síle úhozu. Od staccata po legato, skvělý expresivní zvuk reagující na úhoz hráče
Díky technologii Yamaha Smooth Release nabízí Clavinova řízný tón, který můžete slyšet při hře staccato, stejně jako přeznívající tón při pomalém uvolňování kláves. To umožňuje jemné odstupňování odezvy na úhoz klavíristy.

Vzorky uvolnění kláves (Key-off)
V okamžiku, kdy se klavíristovy prsty uvolňují od kláves klavíru, dochází k jemným změnám ve zvuku, kdy se tlumítko přiblíží zpět ke strunám a následně zatlumí zvuk. Vzorky uvolnění kláves (Key-off samples) obsahují skutečné nahrávky těchto změn, čímž nabízí věrnou reprodukci nejjemnějších nuancí klavírního tónu a vytváří realističtější celkový zvuk.

256-hlasá polyfonie
Dostatečná polyfonie zajišťuje, že lze i složitější hudební pasáže lze přehrát bez useknutých tónů.

Dřevěná klaviatura Natural Wood X (NWX)
Klaviatura Natural Wood X (NWX) je vytvořena s využitím bezkonkurenčních znalostí získaných za více než sto let zkušeností s výrobou špičkových pian. Stejně jako u akustických klavírů, také materiál pro klaviaturu NWX je nařezán ze dřeva, které bylo pečlivě vysušené pro použití při výrobě hudebních nástrojů.

S využitím stejného systému kladívkové mechaniky jako u akustického klavíru, avšak bez strun, dokáže klaviatura NWX reprodukovat úhoz akustického nástroje s typicky těžšími klávesami ve spodní části rozsahu a lehčími v horních oktávách. A konfigurace se třemi snímači přesně snímá a interpretuje chování klaviatury při úhozu, takže pocit ze hry je velmi realistický.

Klaviatura NWX je vybavena také mechanikou s escapementem (odskok), která reprodukuje jemné lupnutí ve spodní části stisku klávesy a stejně jako u akustického klavíru je tento efekt znatelnější u lehkých kláves ve vyšší části rozsahu nástroje.

Povrch kláves potažený syntetickou slonovinou
Reprodukuje jemně pórovitý povrch klaviatury ze slonoviny, která se kdysi používala pouze v těch nejlepších klavírech. Jde o vysoce absorpční materiál, který zabraňuje klouzání prstů i po hodinách hraní při zachování optimální struktury a pocitu na dotyk.

Protizávaží v klávesách
Protizávaží jsou vsazeny do kláves akustického klavíru pro vyvážení hmotnosti kladívek a nabízí přesnější kontrolu stisku klávesy při hře tichých pasáží. Clavinova obsahuje pečlivě upravené protizávaží pro zlepšení hratelnosti při hře pianissimo a lepší vracení kláves do výchozí pozice při rychlých pasážích. Klaviatura Clavinovy byla pečlivě vyvážena, aby poskytovala optimální vyvážení zdůrazňující její vynikající hratelnost a klavírní odezvu.

Klaviatura s lineárně vyváženými kladívky
Tato klaviatura přesně reprodukuje jemné rozdíly v hmotnosti a odezvě jednotlivých kláves. Žádné dvě klávesy nejsou úplně stejné, což dává hráči pocit a odezvu srovnatelnou s akustickým nástrojem.

GP Response Damper pedál: autentické chování klavírního pedálu
Damper pedál s technologií GP Response nabízí křivku odporu srovnatelnou s pedálem u akustického křídla, kdy ze začátku je odpor pedálu menší a odpor roste nelineárně s hloubkou stisku pedálu. To umožňuje hráčům, aby si zvykli na nuance při jemné práci s pedálem.
Rezonance celého těla nástroje
Podobně jako u akustického piana je u Clavinovy pečlivě navržena pozice reproduktorů a materiál použitý na skříň nástroje, aby bylo dosaženo optimální rezonance celého těla nástroje. Pro zvukový obraz, který je velmi blízko zvuku akustického klavíru je tento nástroj vybaven tónovými otvory v různých místech těla nástroje, aby byl zvuk z reproduktorů přenášen optimálně k uším posluchače nebo hráče a nezůstal “uvězněný” uvnitř nástroje.

Třípásmové ozvučení
Samostatné reproduktory pro frekvenční pásmo basů, středů a výšek přináší dynamický a inspirativní zvuk.
Akustický optimizér
Tělo Clavinovy obsahuje akustický optimizér, který reguluje tok zvuku a kontroluje tón. Nová technologie těžící z důvěrných znalostí Yamahy z oblasti akustického chování vnitřních částí hudebních nástrojů. Akustický optimizér přináší přirozený a hladký tón v celém rozsahu nástroje.

Snadno použitelné rozhraní
Dobře čitelný LCD displej a intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje snané ovládání vaší Clavinovy. Díky tomu se můžete mnohem více soustředit na hru.

Široká škála klavírních skladeb pro cvičení
Obsahuje cvičení pro zlepšování klavírní techniky od skladatelů jako Hanon, Bayer, Czerny a Burgmüller.

Vícestopé nahrávání
Funkce nahrávání v digitálních pianech Clavinova umožňuje nahrát si vaši hru jednoduchým stiskem tlačítka, což je užitečné pokud si chcete zkontrolovat nebo archivovat vlastní hru. Nahrávat můžete až 16 stop pro současné přehrávání.

USB Audio nahrávání
Nahrávejte na USB flash disk a vytvářejte audio soubory (WAV formát) a uložte si své nahrávky a přehrávejte je na počítači nebo v přenosném hudebním přehrávači, sdílejte je s přáteli nebo je použijte pro vytvoření vlastního CD.

Komplexní řada zvuků klávesových nástrojů
Kromě svých prvotřídních klavírů se může Clavinova CLP pochlubit knihovnou působivých zvuků, včetně elektrických pian a varhan. Užijte si svobodu při výběru ideálního zvuku podle žánru hudby, kterou chcete hrát.

Nový reverb, který nabízí dynamické prostředí a prostorové efekty
Nový systém reverbu vám umožňuje zažít pocit ze hry ve velkém koncertním sále, v katedrále nebo na dalších místech obohacením zvuku o hloubku a atmosféru. Nyní můžete zažít atmosféru prostoru koncertního sálu v soukromí vašeho domova.

IAC (Intelligent Acoustic Control)
Možnost nastavit si hlasitost hry je vysoce užitečná v domácím prostředí, kde ne vždy můžete hrát hlasitěji. Obvykle při nižších hlasitostech je velmi obtížné slyšet basy i výšky. Aby se tomu zabránilo, Clavinova je vybavena funkcí Intelligent Acoustic Control (IAC), která automaticky přizpůsobuje zvuk a umožňuje tak hráči vychutnat si vyvážený zvuk při libovolné úrovni hlasitosti.

Hudební aplikace pro rozšíření vašich obzorů
Pokud vlastníte iPad, iPhone nebo iPod touch, pak bude hra na nástroj díky aplikacím Yamaha ještě pohodlnější a příjemnější.

YAMAHA CLP-585 PE + BONUS - Dotaz na prodavače

Speciální přání

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:
Vaše přání:
Alternativy
YAMAHA YX-500F + BONUS
cena: 104 789 Kč

YAMAHA YM-1430 + BONUS
cena: 96 690 Kč